• 2022-12-27
Blog Images

W dniu 13.12.2022 r. w sali sportowej przy Trójce został zorganizowany Półfinał B Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeju chłopców klas 7-8, w którym brało udział 4 zespoły z Rawicza, Poznania, Drawska i Jedynki Pleszew. Nasi uczniowie po raz pierwszy w historii szkoły awansowali do półfinału wielkopolskiego w unihokeju. Chłopcy bardzo dobrze przygotowani, dali z siebie wszystko, by spróbować awansować do finału. Walka na boisku była bardzo zacięta, a wszystkie mecze obfitowały w ciekawe zwroty akcji i pięknych bramek.

Nasi chłopcy zajęli 3 miejsce zdobywając puchar z dyplomem oraz każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. Jest to najlepsze osiągnięcie w tej dyscyplinie.

Skład drużyny: Marcin Cieślak, Mateusz Forycki, Michał Grabowski, Mikołaj Guz, Michał Jałoszyński, Borys Promny, Mateusz Sitnicki, Maksymilian Sójka, Wojciech Stróżyk, Artur Stysiak, Mikołaj Witman oraz Wiktor Wróblewski.

Opiekunem był p. M.Szablewski

Całą imprezę sportową przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: p. J.Pinkowski (protokolant zawodów), J.Wypuszcz, D.Gorzaniak i T. Grzesiak.