• 2022-12-06
Blog Images

Tak uczymy się języków w naszej nowoczesnej pracowni językowej❤️❤️❤️
Sfinansowana przez samorząd pracownia terminalowo-językowa wyposażona jest w 24 stanowiska dla uczniów oraz jedno dla nauczyciela. Są to terminale, które nie wymagają żadnych komponentów, łączą się z serwerem i są bezpieczne dzięki temu, że nie przechowują żadnych danych. W porównaniu ze zwykłymi komputerami, zużywają o wiele mniej energii, miejsca, a także nie hałasują, co zwiększa komfort pracy. Uczniowie korzystają również ze słuchawek i mikrofonów, które ułatwiają pracę z tekstami słuchanymi oraz komunikację w parach i grupach – Taka pracownia to także ogromne ułatwienie dla dzieci ukraińskich, którzy uczą się zarówno języka polskiego, jak i innych obcych.
Zapraszamy do obejrzenia filmu, nagranego przez uczniów naszej szkoły za pomocą sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości.
Nowoczesna pracownia terminalowo-językowa w naszej szkole