• 2024-04-29
Blog Images

Festiwal Nauki 2024 zakończył się w poniedziałek, wizytą przedszkolaków i uczniów z innych szkół, którzy podziwiali wykonane przez uczniów wynalazki i maszyny, powstałe podczas zajęć w klasach. Prace te zostały nagrodzone przez p. dyr. Robaczyk i p. dyr. Rembiasz, podczas piątkowego podsumowania Festiwalu Nauki na sali gimnastycznej.

W konkursie na najlepszy wynalazek, nagrodę otrzymali: I miejsce - 100 zł - "Robertoszczotka" - drużyna z kl. VIIc w skłądzie:

  • Dawid Antczak, Janek Lont, Szymon Łopatka, Adam Słowiński, Oskar Walczak, Marcin Woliński; II miejsce - 70 zł - "Roboręka" Nataniel Madaliński z kl. IVa; III miejsce - 50 zł - "Odkurzaczo - wciągaczo" - Mikoła Broda z kl. VIb; wyróżnienia: * "Lodówka RELAX" - drużyna z kl. VIa w składzie: Jeremiasz Brodnicki, Marcin Gęstwa, Kajetan Walkowiak, Michał Załęski;
  • "Oddrukowywarka" - drużyna z kl. VIIa, chłopcy.

W konkursie na najlepszą maszynę projektową, nagrodę otrzymali: I miejsce - 100 zł - "Robot - czyszczący" - drużyna z kl. IVc; II miejsce - 70 zł - "Kosmiczna ciuchcia" - drużyna z kl. VIb; III miejsce - 50 zł - "Sklepik dla zapominalskich" - drużyna z kl. VIIa; wyróżnienie: "Relax"- drużyna z kl. VIa

Wszystkim, którzy brali udział w festiwalu, serdecznie dziękujemy za pomysłowość i kreatywność w tworzeniu wynalazków oraz maszyn projektowych. Wszystkim nagrodzonym 🤩 GRATULUJEMY!!!

opracowanie: H. Rembowska zdjęcia: H. Rembowska, M. Trzaska